Abacosun logo
0
>
>
>
Cena
Marka kosmetyków

Infuzja tlenowa

sortuj
Domyślnie
  • Domyślnie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco

Odpowiednie wyposażenie salonu kosmetycznego to jedna z kluczowych kwestii mających wpływ na sukces w branży. Nic więc dziwnego, że urządzenie Bio Oxygen Infusion jest odpowiedzią na poszukiwania osób, które chcą wprowadzić do swojego salonu nowoczesny i zaawansowany technologicznie sprzęt. Urządzenie to znaleźć można w bogatym asortymencie hurtowni kosmetycznej Abacosun. Nie ma wątpliwości, że w ostatnich latach infuzja tlenowa cieszy się dużą popularnością. To zabieg polegający na bezinwazyjnej rewitalizacji i widocznym odmłodzeniu z wykorzystaniem tlenu, który zostaje wprowadzony do głębokich warstw skóry wraz ze składnikami odżywczymi. W tym celu stosowane są nowoczesne, dedykowane urządzenia do infuzji tlenowej dostępne w naszej ofercie. Skutecznie pomagają one walczyć z widocznymi zmarszczkami, suchą i pozbawioną elastyczności skórą, a także różnego rodzaju problemami dermatologicznymi, takimi jak cera palacza czy trądzik różowaty. Najczęstszym obszarem ciała poddawanym tego typu zabiegom jest twarz, szyja i dekolt. 

INFUZJA TLENOWA - CZYM JEST I DLA KOGO SPRAWDZI SIĘ NAJLEPIEJ?

Za sprawą sprzętu Bio Oxygen Infusion można w widoczny sposób poprawić stan swojej cery. Infuzja tlenowa to całkowicie nieinwazyjna i bezbolesna metoda odmładzania skóry. Jej działanie opiera się na wykorzystaniu hiperbarycznego tlenu, dostarczanego do głębokich warstw tkanki. Infuzja zapewnia najlepsze efekty jeśli jest stosowana wraz z dedykowanymi do danego typu cery kosmetykami, które są wtłaczane w głąb skóry. Tego typu preparaty do infuzji tlenowej mają w swoim składzie między innymi kwas hialuronowy, który łączy włókna kolagenu i elastyny - efekt? Młodo wyglądająca skóra - dużo bardziej gładka i jędrna. Rezultaty kuracji z wykorzystaniem urządzenia do infuzji tlenowej widoczne są praktycznie od razu. Cera staje się wyraźnie odżywiona, nawilżona i pełna młodzieńczego blasku. Zabieg przeznaczony jest przede wszystkim dla osób pragnących poprawić swój wygląd bez nadmiernej ingerencji w skórę. Można go wykonywać w każdym wieku, również profilaktycznie, aby opóźnić procesy starzenia. Posiadając zatem sprzęt do infuzji tlenowej Bio Oxygen Infusion można nie tylko wzbogacić swoją ofertę, ale i wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów w każdym wieku.  

JAKIE SĄ ZALETY KORZYSTANIA Z INFUZJI TLENOWEJ?

Istnieje wiele powodów, dla których warto zakupić w atrakcyjnej cenie urządzenie Bio Oxygen Infusion i przeprowadzić zabieg infuzji tlenowej. Kluczem wyjątkowego działania kuracji jest dotlenienie skóry na wszystkich jej poziomach, co ma duży wpływ nie tylko na jej zdrowie, ale też na wygląd. Infuzja tlenowa zapobiega naturalnym procesom starzenia się, takimi jak utrata elastyczności, przesuszanie, czy mało estetyczne zmarszczki. Dzięki niej składniki aktywne zawarte w kosmetykach dużo lepiej się wchłaniają, co znacznie wzmacnia ich działanie. To sprawia, że cera zostaje dogłębnie nawilżona i odżywiona, a co za tym idzie wygląda dużo młodziej. Co więcej, sprzęt kosmetyczny Bio Oxygen Infusion do infuzji tlenowej może być wykorzystywany przy okazji osób w każdym wieku. W przypadku tych młodszych metoda ta stosowana jest profilaktycznie, a u starszych w celu poprawienia kondycji skóry i wygładzenia powstających zmarszczek.

ZABIEG INFUZJI TLENOWEJ KROK PO KROKU

Zabieg infuzji tlenowej polega na dostarczeniu skórze solidnej dawki tlenu, który na co dzień uczestniczy w ważnych procesach organizmu, takich jak gojenie się ran i regeneracja po obrzękach, prawidłowe krążenie, czy zwalczanie bakterii. Działanie jest bardzo podobne do komory hiperbalicznej, jednak w tym przypadku skupia się głównie w obszarach, takich jak twarz, szyja i dekolt, a nie na całym ciele. Urządzenie Bio Oxygen Infusion, przy użyciu preparatów do infuzji tlenowej, wykorzystuje się w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych i SPA. Podczas zabiegu specjaliści korzystają ze specjalnych aplikatorów, gwarantujących maksymalną sterylność i bezpieczeństwo przy podawaniu substancji odżywczych. W tym celu sięgają po indywidualnie dobraną ampułkę witaminową w zależności od rodzaju cery.  Substancje aktywne zawarte w kosmetykach, za pomocą tlenu pod wysokim ciśnieniem, są wtłaczane i docierają w głębokie warstwy skóry, zapewniając natychmiastowe efekty. Nic więc dziwnego, że infuzja tlenowa to obecnie jeden z najchętniej wybieranych zabiegów. 

PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA INFUZJI TLENOWEJ

Mimo że infuzja tlenowa na twarz, czy dekolt jest nieinwazyjna i całkowicie bezbolesna, to jednak istnieją pewne przeciwwskazania, które stanowią dyskwalifikację do wykonania zabiegu. Z tego względu każda wizyta powinna zostać poprzedzona wywiadem. Przede wszystkim z urządzenia do infuzji tlenowej Bio Oxygen Infusion nie mogą skorzystać przez minimum trzy tygodnie osoby, które miały wykonane zastrzyki kwasem hialuronowym lub botoxem. Z zabiegów powinno się również zrezygnować w przypadku wszelkiego rodzaju stanów zapalnych i zakażeń wirusowych, takich jak opryszczka. Wprowadzenie tlenu pod ciśnieniem może wtedy spowodować rozprowadzenie drobnoustrojów po całej twarzy. Infuzja tlenowa w niektórych sytuacjach może powodować niepożądane skutki uboczne, dlatego zawsze należy informować osobę przeprowadzającą zabieg o swoich chorobach i dolegliwościach. Duże znaczenie ma również uwzględnienie alergii skórnych przy dobieraniu mieszanki witaminowej.

CZYM RÓŻNI SIĘ INFUZJA TLENOWA OD OXYBRAZJI?

Dla każdego, kto chciałby cieszyć się piękną i młodo wyglądającą cerą, doskonałym rozwiązaniem jest infuzja tlenowa na twarz. Choć obecnie cieszy się ona dużą popularnością, to nadal wiele osób myli ją z inną kuracją nazywaną oxybrazją. Obie metody terapii opierają się na działaniu dużej ilości tlenu, jednak sama technika oraz efekty znacząco się od siebie różnią. Oxybrazję stosuje się w celu dogłębnego oczyszczania skóry, co świetnie sprawdzi się podczas przygotowań do innych zabiegów. Polega ona na mechanicznym złuszczeniu naskórka, które wyróżnia się skutecznym, a przy tym niezwykle delikatnym działaniem. To sprawia, że chętnie wybierana jest ona przez właścicieli wrażliwej i naczynkowej cery. Z kolei infuzja tlenowa na twarz zapewnia natychmiastowe nawilżenie i odżywienie skóry - co jest również możliwe dzięki specjalnym preparatom do infuzji tlenowej. Z tego względu obie kuracje często wykonywane są razem, co pozwala osiągnąć spektakularny rezultat.

INFUZJA TLENOWA - ODKRYJ NIEZAWODNE URZĄDZENIA W HURTOWNI KOSMETYCZNEJ ABACOSUN!

Aby zapewnić najlepsze efekty zabiegu warto zaopatrzyć się w wysokiej klasy i o atrakcyjnej cenie urządzenie do infuzji tlenowej, a także w odpowiednie preparaty do infuzji tlenowej. Najwyższej jakości sprzęt znajdziesz obecnie w hurtowni kosmetycznej Abacosun. To starannie wyselekcjonowane modele stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach. Wśród nich znajdują się aparaty do infuzji tlenowej BIO OXYGEN INFUSION, które ze względu na kompaktowe rozmiary i wygodne użytkowanie świetnie nadają się zarówno do użytkowania w salonie, jak i samodzielnie w domu. Do wytwarzania tlenu wykorzystywane jest powietrze znajdujące się w pomieszczeniu, dzięki czemu nie trzeba stale napełniać butli. Kolejnym atutem urządzeń, dzięki którym da się przeprowadzić infuzję tlenową, jest obecność specjalnego filtru zapewniającego maksymalne bezpieczeństwo użytkowania.

Wybierając urządzenia kosmetyczne do twarzy należy przede wszystkim mieć na uwadze ich wysoką jakość, przekładającą się na zadowolenie klientów, jak i różnorodność zabiegów, które można dzięki nim przeprowadzić. W Abacosun, oprócz Bio Oxygen Infusion, można również znaleźć innego typu sprzęty, a w tym te, które wykorzystują fale radiowe i pozwalają przeprowadzić peeling wodorowy. Jest zatem w czym wybierać! 
 

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas