Abacosun logo
0
>
>
>
Cena
Marka kosmetyków

Infuzja tlenowa

sortuj
Domyślnie
  • Domyślnie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco

Rosnąca konkurencja w branży medycyny estetycznej i kosmetycznej sprawia, że pierwszym aspektem, na który zwracają uwagę klienci, jest odpowiednie wyposażenie gabinetu, a co za tym idzie – bogata i różnorodna oferta. Jesteś właścicielem salonu? A może planujesz otwarcie własnego punktu w najbliższym czasie? Wszystko, czego tylko potrzebujesz, znajdziesz w Abacosun – firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży, która od samego początku wyznacza trendy oraz stawia na innowacyjność, bezpieczeństwo i zadowolenie pacjentów.

i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
Innowacyjne urządzenie do infuzji tlenowej przeznaczone między innymi do rewitalizacji, odmładzania skóry i tlenoterapii. Infuzja tlenowa posiada jednak znacznie szersze spektrum zastosowania w zależności od użytych w zabiegu preparatów. Infuzja tlenowa jest stosowana od wielu lat do wtłaczania aktywnych składników zawartych w kosmetykach. Za pomocą tlenu hiperbarycznego i ciśnienia polepsza się ich penetracja i zarazem zwiększa skuteczność zastosowanych produktów kosmetycznych. Tlen podawany jest za pomocą aplikatora bez uszkodzenia skóry.

W przygotowanym asortymencie znajdziesz między innymi sprzęty do zabiegu, jakim jest infuzja tlenowa. Urządzenia to nowoczesne i innowacyjne aparaty kosmetyczne, dzięki którym możliwa jest bezinwazyjna rewitalizacja i widoczne odmłodzenie skóry. Z pomocą dostępnych w Abacosun maszyn Twoi pacjenci, i to bez względu na typ ich cery, będą mogli skutecznie walczyć z widocznymi zmarszczkami, suchą skórą, utratą jędrności, elastyczności i napięcia, a także różnorodnymi problemami skórnymi – od trądziku różowatego, aż po cerę palacza. Zapraszamy do poznania szczegółów infuzji tlenowej i dedykowanej jej urządzeń

Na czym polega infuzja tlenowa twarzy?

Infuzja tlenowa to jeden z wielu bezinwazyjnych zabiegów, które możesz wykonać przy pomocy urządzeń dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego. Metoda ta w połączeniu z kosmetykami  została uznana za jeden z najskuteczniejszych sposobów na uzyskanie odmłodzonej, odświeżonej i pełnej zdrowego blasku cery – nic więc dziwnego, że infuzja tlenowa twarzy jest chętnie wykonywana przed ważnymi uroczystościami. W jej trakcie wykorzystuje się działanie sprężonego tlenu, który jest wprowadzany w głąb skóry. Jednak nie samodzielnie – wraz z nim do głębszych warstw naskórka aplikuje się także specjalnie dobrane do potrzeb cery substancje aktywne. Najczęściej jest to retinol, kwas hialuronowy czy witaminy.

Decydując się na skorzystanie z korzyści płynących z infuzji tlenowej skóry, pacjenci nie muszą się obawiać o naruszenie naskórka – zabieg odbywa się bez podrażnień czy poparzeń, jednocześnie zapewniając widoczne i zadowalające efekty już po jednej sesji. Infuzja tlenowa w połączeniu z aktywnymi kosmetykami wspomaga  spłycanie zmarszczek, zapewnia nawilżenie skóry i zdrowy, promienny wygląd.

Infuzja tlenowa – urządzenia dostępne w Abacosun

W Abacosun znajdziesz profesjonalny sprzęt, dzięki któremu wykonasz w swoim gabinecie zabieg infuzji tlenowej. Dostępne urządzenia obejmują między innymi BIO OXYGEN INFUSION – aparat kosmetyczny o szerokim zastosowaniu, który może być używany zarówno w salonie, jak i w domu pacjenta. Aparat wytwarza tlen, wykorzystując do tego powietrze w pomieszczeniu, dzięki czemu nie wymaga zakupu i napełniania dodatkowej butli. Co więcej, urządzenie wyposażono w specjalny filtr, dzięki czemu jego stosowanie jest nie tylko wygodne, ale także całkowicie bezpieczne.

BIO OXYGEN INFUSION możesz stosować wraz z opracowanymi przez nasz zespół i specjalistów z Hiszpanii preparatami kosmetycznymi – dzięki nim przeprowadzona infuzja tlenowa twarzy pozwoli na uzyskanie pożądanego, widocznego efektu. Sprzęt może być również z powodzeniem stosowany w trakcie tlenoterapii i aromaterapii. Zamawiając urządzenie w naszym sklepie internetowym, otrzymujesz kompleksowe wsparcie posprzedażowe, w tym między innymi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Życzymy udanych zakupów!

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.


Zaloguj przez Facebook
btn_google_dark_normal_ios Created with Sketch. Zaloguj przez Google

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas

Możesz też użyć swojego konta społecznościowego.

Zaloguj przez Facebook
btn_google_dark_normal_ios Created with Sketch. Zaloguj przez Google