Abacosun logo
0
>
>
>
Cena
Marka kosmetyków

Kombajny kosmetyczne do ciała

sortuj
Domyślnie
  • Domyślnie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
Jednym z  urządzeń cieszących się dużą popularnością w salonach urody jest wielofunkcyjny kombajn kosmetyczny do ciała, który spełni oczekiwania każdej profesjonalnej kosmetyczki lub kosmetologa. Umożliwia wykonywanie różnego rodzaju zabiegów zarówno na twarz, jak i ciało. Szczególnie polecany jest on dla osób pragnących zaoszczędzić przestrzeń w lokalu, a przy okazji ograniczyć wydatki związane z zakupem wyposażenia. Kombajny kosmetyczne do ciała świetnie sprawdzą się też w przypadku świadczenia usług w domu klienta. Aktualnie na rynku znajduje się wiele zaawansowanych technologicznie urządzeń, oferujących od kilku do nawet kilkudziesięciu funkcji. Wśród nich znajdują się modele w kompaktowej wersji do podstawowych kuracji, takich jak mikrodermabrazja czy mezoterapia igłowa, a także większe aparaty wolnostojące, przy pomocy których można wykonać specjalistyczne zabiegi - między innymi ultradźwięki w celu modelowania sylwetki i lipodermologię.

CZYM JEST KOMBAJN KOSMETYCZNY I DO CZEGO SŁUŻY?

Wielofunkcyjne kombajny kosmetyczne do ciała to urządzenia, które umożliwiają wykonanie nawet kilkunastu różnych zabiegów. Wszystko za sprawą innowacyjnej technologii, pozwalającej programować sprzęt wedle indywidualnych potrzeb. Dzięki temu nie trzeba posiadać kilku aparatów. Aktualnie na rynku wyróżnić można kombajny kosmetyczne do ciała w dwóch podstawowych wersjach. Pierwsza z nich to deskop o niewielkich rozmiarach, zwykle mieszczący się na biurku. Doskonale sprawdzi się on do podstawowych zabiegów, takich jak peeling kawitacyjny czy mikrodermabrazja. Drugi wariant urządzenia jest znacznie większy i jest nim zazwyczaj wolnostojący tower. Pozwala on na wykonanie nawet kilkudziesięciu zróżnicowanych kuracji, w tym ultradźwięki i radiofrekwencję RF. Wielofunkcyjne kombajny kosmetyczne do ciała to szczególnie cenione rozwiązanie w niewielkich salonach kosmetycznych, gdzie przyda się każda wolna przestrzeń. Tego typu sprzęt kosmetyczny pozwala zaoszczędzić sporo miejsca i powierzchni użytkowej. 

DLACZEGO WARTO ZAOPATRZYĆ SIĘ W KOMBAJN KOSMETYCZNY?

Istnieje mnóstwo powodów, dla których warto zaopatrzyć się w kombajny kosmetyczne do ciała. Przede wszystkim pozwalają one zaoszczędzić dużą ilość przestrzeni i pieniędzy. Wszystko to za sprawą ich wielofunkcyjnego działania. Umożliwiają one wykonywanie różnych zabiegów przy pomocy jednego urządzenia. Aktualnie na rynku, tego typu urządzenia kosmetyczne do ciała, można znaleźć w kompaktowych rozmiarach - w porównaniu do kosztów związanych z zakupem odrębnych aparatów wyróżniają się one atrakcyjną ceną. Wielofunkcyjne kombajny kosmetyczne do ciała to także urządzenia o większych gabarytach, oferujące szeroki zakres usług. Wiele z nich charakteryzuje się nowoczesną, zaawansowaną technologią, pozwalającą na samodzielne programowanie - wedle indywidualnych potrzeb. Kombajny kosmetyczne do ciała potrafią zastąpić od kilku do nawet kilkudziesięciu urządzeń. To duże ułatwienie dla osób wykonujących zabieg. Dodatkowym atutem z pewnością jest prosta obsługa, niewymagająca specjalistycznych i długotrwałych szkoleń.

JAKIE ZABIEGI MOŻE WYKONYWAĆ KOMBAJN KOSMETYCZNY?

Możliwości wielofunkcyjnych kombajnów kosmetycznych do ciała w głównej mierze  zależne są od wybranego modelu urządzenia. Właśnie dlatego najlepiej kierować się indywidualnymi potrzebami. Jednym z podstawowych zabiegów, jaki można wykonać przy pomocy kombajnu kosmetycznego do ciała, jest mikrodermabrazja - polega ona na intensywnym oczyszczaniu twarzy i złuszczaniu naskórka. Dużą popularnością cieszy się też peeling kawitacyjny, mający na celu rozbicie starych komórek rogowej warstwy naskórka, aby pobudzić procesy regeneracyjne. Wielofunkcyjne kombajny kosmetyczne często stosowane są również do waponizacji, czyli sauny wodnej na powierzchni twarzy. Zabieg ten pomaga w lepszym przyswajaniu preparatów odżywczych, dogłębnie nawilża cerę i zapewnia jej lepszą przemianę komórkową. Przy pomocy takiej aparatury wykonuje się również ultradźwięki, dermomasaż, sonoforezę czy oxybrazję.

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ, WYBIERAJĄC KOMBAJN KOSMETYCZNY?

Wybierając odpowiedni, wielofunkcyjny kombajn kosmetyczny do ciała, warto jest zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii, które mają wpływ na funkcjonalność, wygodę użytkowania i żywotność sprzętu. Z pewnością należy przypatrzeć się funkcjom, które są oferowane przez dany sprzęt. Najlepiej dobrać je do indywidualnych potrzeb, dlatego też przed zakupem konkretnego aparatu trzeba zastanowić się nad własnymi oczekiwaniami. W niektórych przypadkach lepszym rozwiązaniem może okazać się zakup urządzenia z mniejszą ilością funkcji, ale za to z takimi cieszącymi się największą popularnością. Duże znaczenie przy wyborze kombajnu kosmetycznego do ciała ma również jakość danej maszyny. Tutaj istotne mogą okazać się opinie użytkowników, jak i długość gwarancji w poszczególnych sklepach. Jeśli pragniesz zaopatrzyć się w niezawodne urządzenia kosmetyczne na długie lata, dobrym pomysłem jest sprawdzenie asortymentu hurtowni Abacosun.

NIEZAWODNE KOMBAJNY KOSMETYCZNE W SKLEPIE INTERNETOWYM ABACOSUN

Poszukujesz wysokiej klasy sprzętu do salonu kosmetycznego, który gwarantuje świetne rezultaty, przekładające się na zadowolenie klientów? Jeśli tak, to doskonałym rozwiązaniem są wielofunkcyjne kombajny kosmetyczne do ciała - podobnie jak urządzenia wykorzystujące fale radiowe do ciała, dostępne są one w sklepie internetowym Abacosun. To starannie wyselekcjonowane urządzenia sprawdzonych i cenionych w branży producentów, stworzone z uwzględnieniem zaawansowanych technologii. Wykonane są one z solidnych materiałów, zapewniających bezawaryjną pracę i długą żywotność, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej wizualnie estetyki. Kombajn kosmetyczny do ciała z naszej oferty to profesjonalny sprzęt, chętnie wybierany nie tylko do gabinetów kosmetycznych, ale też odnowy biologicznej czy SPA. W zależności od potrzeb można postawić na lekkie, poręczne i w pełni mobilne modele lub też na te wolnostojące do stacjonarnego użytkowania, które oferują szereg zróżnicowanych funkcji. Polecamy również urządzenia, dzięki którym może być przeprowadzona kriolipoliza - zabieg, podczas którego wykorzystuje się niską temperaturę, wytwarzaną przez dane urządzenie. 
 

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas