Abacosun logo
0
>
>
>
Cena
Marka kosmetyków

Kombajny kosmetyczne

sortuj
Domyślnie
  • Domyślnie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
Coraz więcej salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej oferuje usługi z dojazdem do klienta. Przenoszenie stacjonarnego sprzętu, którego na co dzień używasz w swoim miejscu pracy, wydaje się być dość problematyczne, a czasami wręcz niemożliwe. Jak w takim razie zagwarantować pacjentom pełen profesjonalizm? Z pomocą przychodzą kombajny kosmetyczne wielofunkcyjne do twarzy – urządzenia, które przydają się podczas wykonywania szeregu zabiegów. Z powodzeniem możesz wykorzystać je nie tylko w domu klienta, ale także w swoim gabinecie, jeśli masz do dyspozycji ograniczoną przestrzeń użytkową.
i
zaloguj się aby zobaczyć ceny dla profesjonalistów
IQ LIFT® - LIFTING I PRASOWANIE ZMARSZCZEK IQ LIFT® - MULTIFUNKCYJNE ŻELAZKO® PRZECIWZMARSZCZKOWE   SKUTECZNA REWITALIZACJA I REWOLUCYJNY LIFTING BEZ SKALPELA

Kombajn kosmetyczny mobilny to jednak nie tylko wygoda i łatwość przenoszenia – nowoczesne sprzęty dostępne w Abacosun to również gwarancja łatwej obsługi, skuteczności działania i wielofunkcyjności. Przygotowane urządzenia z powodzeniem posłużą do wykonania mezoterapii mikroigłowej, mikrodermabrazji diamentowej, masażu próżniowego i wielu innych zabiegów znajdujących się w ofercie Twojego salonu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszego asortymentu!

Czym jest kombajn kosmetyczny? Mobilny sprzęt do zadań specjalnych

Najkrócej mówiąc, kombajn kosmetyczny mobilny to sprzęt mający funkcje wielu urządzeń, które zamknięto w kompaktowej i łatwej w przenoszeniu konstrukcji. W zależności od wybranego modelu sprzęt może umożliwiać wykonanie kilku różnych zabiegów w dowolnym miejscu. Właśnie dlatego dostępny w naszej ofercie sprzęt jest doskonałą propozycją dla gabinetów i salonów, które nie tylko oferują dojazd do klienta, ale także chętnie biorą udział w targach, pokazach czy innych eventach, podczas których prezentują swoje umiejętności. Jakie kombajny kosmetyczne do twarzy znajdziesz w Abacosun? W przygotowanym asortymencie znalazły się między innymi Złote Łyżki służące do bezoperacyjnego liftingu, odmładzania i wykonania oczyszczania, zabiegu regeneracyjnego czy jonoforezy, a także Pompa Shaper, czyli profesjonalny sprzęt do lipodermologii. Oprócz nich w ofercie czeka na Ciebie wiele innych kosmetycznych urządzeń mobilnych. Aby ułatwić Ci wybór odpowiedniego urządzenia, każde z nich zostało wzbogacone o szczegółowy opis, w którym znajdziesz informacje na temat działania, funkcji i zabiegów, które można wykonać przy pomocy danego sprzętu.

Dlaczego warto zamówić kombajn kosmetyczny w Abacosun?

W Abacosun działamy w branży kosmetycznej od ponad 20 lat, w trakcie których udało nam się zdobyć zaufanie setek gabinetów medycyny estetycznej i salonów kosmetycznych w całej Polsce. Nasz asortyment powstał specjalnie z myślą o miejscach oferujących nowoczesne zabiegi, w tym również spa i odnowy biologicznej. Funkcjonalne i profesjonalne urządzenia dostępne w naszej ofercie, w tym także kombajny kosmetyczne do twarzy, to gwarancja wysokiej jakości i bezpieczeństwa stosowania – wszystkie dostępne urządzenia zostały poddane dokładnym testom przed dopuszczeniem do sprzedaży. W naszym asortymencie znajdziesz wyłącznie sprawdzone i starannie wyselekcjonowane kombajny kosmetyczne wielofunkcyjne do twarzy oraz dziesiątki innych aparatów przeznaczonych do przeprowadzania efektywnych, bezpiecznych i spełniających oczekiwania klientów zabiegów. Oferowane sprzęty uzyskały certyfikaty, które są najlepszym potwierdzeniem ich bezpieczeństwa. Kombajny kosmetyczne w naszej ofercie charakteryzują się wysoką jakością oraz wykorzystaniem zaawansowanych technologii. Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego kombajnu kosmetycznego? Zapraszamy do kontaktu – zespół Abacosun nieustannie pozostaje do Twojej dyspozycji, służąc fachowym i profesjonalnym wsparciem.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas