Abacosun logo
0
>
>
>
Cena
Marka kosmetyków

Infuzja intrafolikularna

sortuj
Domyślnie
  • Domyślnie
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
W tej części sklepu internetowego Abacosun.pl znajdziesz wysokospecjalistyczne urządzenie do przeprowadzania infuzji intrafolikularnej, czyli opatentowanej, rewolucyjnej terapii przeciwzmarszczkowej oraz regeneracyjnej. Oferowany aparat kosmetyczne poprzez pory i mieszki włosowe wtłacza specjalny roztwór AHA, który dalej dociera do skóry właściwej. W rezultacie, następuje szybki i intensywny proces regeneracji melaniny oraz stymulacja kolagenu i elastyny. Zabiegi z wykorzystaniem proponowanego sprzętu redukują również nadpotliwość.

Sprawdź, w jaki jeszcze sposób możesz wykorzystywać proponowane urządzenie i przekonaj się, jak wiele możliwości oferuje. Decydując się na zakup urządzenia do infuzji intrafolikularnej, liftingu twarzy czy hydrodynamicznego leczenia skóry w naszym sklepie internetowym, otrzymujesz również fachowe wsparcie posprzedażowe, w tym transport, szkolenie oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Pamiętaj, że na każdym etapie współpracy możesz skorzystać również z porad technicznych - nasi specjaliści pozostają do Twojej dyspozycji.

Infuzja intrafolikularna AFFINITY

Jeśli poszukujesz profesjonalnego urządzenia do infuzji intrafolikularnej, które umożliwia przeprowadzanie bezinwazyjnych, bezpiecznych i bezbolesnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, polecamy Ci AFFINITY. Jest to wielozadaniowy aparat kosmetyczny, zaprojektowany z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz w zgodzie z obowiązującymi, światowymi trendami. AFFINITY skutecznie dostarcza kwasy AHA w głąb skóry właściwej, uruchamiając procesy regeneracyjne. Zabiegi z wykorzystaniem tego urządzenia nie wymagają znieczulenia i rekonwalescencji - bezpośrednio po nich pacjentki i pacjenci mogą wrócić do codziennych aktywności. Opatentowana, bezinwazyjna metoda zastosowana w AFFINITY daje naprawdę wiele możliwości. Urządzenie można wykorzystywać nie tylko podczas zabiegów infuzji intrafolikularnej, ale także liftingu twarzy, leczenia nadpotliwości czy regeneracji świeżych blizn. Aparat sprawdza się doskonale także w przypadku osób borykających się z egzemą - pozwala na poprawę wyglądu oraz kondycji skóry. Pierwsze efekty widoczne są zaraz po zabiegu. Natomiast lepsze rezultaty można dostrzec już po kilku dniach, kiedy roztwory z utworzonych wewnątrz zbiorników zaczynają rozprzestrzeniać się we wszystkich warstwach skóry.

Aparat do hydronimicznego leczenia skóry

AFFINITY to także doskonały aparat do hydronimicznego leczenia skóry i remodelingu skóry 3D. Umożliwia przeprowadzanie zabiegów, w wyniku których skóra odzyskuje optymalne nawilżenie, staje się odżywiona, wygładzona oraz zabezpieczona przed wczesną utratą wody i niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Hydrodynamiczne leczenie skóry pozwala również na spłycenie zmarszczek spowodowanych odwodnieniem i zwiększenie napięcia skóry. Dodatkowo, po zabiegu skóra jest bardziej wypoczęta i odświeżona. Zabiegi z wykorzystaniem AFFINITY są odpowiednie dla osób w każdym wieku i można przeprowadzać je w dowolnym okresie roku. Opatentowana metoda jest bezinwazyjna i w pełni bezpieczna. Podczas sesji skóra i naskórek nie zostają uszkodzone, więc pacjenci mogą szybko wrócić do codziennych aktywności. Regularnie powtarzane sesje infuzji intrafolikularnej, liftingu twarzy czy hydrodynamicznego leczenia skóry sprawiają, że procesy starzenia się skóry zostają znacznie spowolnione, a cera odzyskuje zdrowy, młody i promienny wygląd.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas