Kawitacja - co to jest? Pod tą tajemniczo brzmiącą nazwą kryje się zabieg, dzięki któremu można dogłębnie oczyścić skórę, np. z zanieczyszczeń, czy też ze zrogowaciałego naskórka. Metoda ta w krótkim czasie zyskała dużą popularność wśród szerokiego grona osób, o czym świadczą pozytywne opinie. Peeling kawitacyjny nie jest inwazyjny i nie podrażnia również skóry.
Kliniki kosmetologii, chcąc przyciągnąć klientów, muszą podążać za nowymi trendami, jak i nowościami. Obecnie wysokiej jakości urządzenie do peelingu kawitacyjnego to nowoczesny sprzęt, którego nie powinno zabraknąć w żadnym gabinecie. W czym tkwi jego sekret?
Aby dokładnie zrozumieć, co to jest peeling kawitacyjny, trzeba poznać proces, który zachodzi przy użyciu tego urządzenia. Jego działanie opiera się na wytwarzaniu specjalnych ultradźwięków, które w styczności z nawilżoną skórą, doprowadzają do zjawiska kawitacji - sytuacji, kiedy ciecz szybko zmienia się w gaz. Mikroskopijne pęcherzyki w momencie pękania oddziałują na zrogowaciały naskórek i skutecznie go usuwają.
Znając odpowiedź na to, co to jest kawitacja, warto jest również wymienić przeciwwskazania, towarzyszące peelingowi kawitacyjnemu. Metoda ta uznawana jest w pełni za bezpieczną oraz bezinwazyjną. Wykorzystywanie w taki sposób ultradźwięków może nie być jednak tak korzystne w przypadku osób, które:
Przeciwwskazania do peelingu kawitacyjnego są czymś normalnym dla zabiegów tego typu. W dniu wizyty w gabinecie kosmetycznym nie powinno się zatajać informacji o faktycznym stanie swojego zdrowia - szczerość ze specjalistą, wykonującym zabieg, to podstawa.
Dla kogo peeling kawitacyjny będzie najlepszym rozwiązaniem - jakie są wskazania? Dzięki temu, że zabieg ten jest bardzo delikatny i nieinwazyjny, wśród dedykowanej grupy osób znajdują się również te, które posiadają wrażliwą, cienką skórę. Metoda ta świetnie sprawdzi się w przypadku cery:
Peeling kawitacyjny i efekty, które można uzyskać dzięki niemu, zachwyciły już mnóstwo osób. Wykorzystanie ultradźwięków i naturalnego procesu kawitacji okazało się strzałem w dziesiątkę. Dzięki tej kuracji:
Wyjaśnione zostało już co to kawitacja, dla kogo jest ona dedykowana, a także jakich efektów można się spodziewać po peelingu kawitacyjnym. Warto również skupić się na samym zabiegu.
Jak często można robić peeling kawitacyjny? Uznaje się, że maksymalnie jeden raz w tygodniu, na przestrzeni około 5-6 tygodni można powtarzać kawitację - oczywiście przedział ten może się zmienić w zależności od konkretnej osoby i jej zmian skórnych.
Peeling kawitacyjny to zabieg, którego cena zależna jest od salonu kosmetycznego, a także obszaru, który poddany będzie zabiegowi.
Jako firma specjalizująca się w wyposażaniu gabinetów kosmetycznych zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wśród licznych produktów znajdują się nowoczesne urządzenia kosmetyczne do twarzy, a także sprzęty, dzięki którym można przeprowadzić profesjonalny peeling wodorowy.
Wprowadź swój adres e-mail:
Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.
Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.