Abacosun logo
0
>
>
aparaty, kosmetyki, trendy

Prasowanie zmarszczek na twarzy - na czym polega zabieg?

Od wieków kobiety dbają o swój wygląd, starając się zachować jak najdłużej gładką i zdrową cerę. Prasowanie zmarszczek na twarzy to zabieg, który jest w stanie im w tym pomóc. Ta niecodzienna nazwa, kojarząca się jednoznacznie z prasowaniem ubrań, upowszechniła się dzięki charakterystycznej głowicy urządzenia - żelazku, która wykorzystywana jest podczas całego procesu. Na czym on polega i jakie wiążą się z nim korzyści? Dowiesz się tego z poniższego tekstu. 

image


Na czym polega i jak wygląda zabieg prasowania zmarszczek?

Procesu starzenia nie da się w żaden sposób zatrzymać, można go jednak skutecznie spowolnić i o wiele dłużej cieszyć się gładką skórą! Dowodem na to jest prasowanie zmarszczek na twarzy, które pobudza i regeneruje skórę. Podczas całego zabiegu głowica żelazka przeprowadza masaż elektrostymulujący oraz próżniowy, dzięki któremu oddziału nie tylko na mięśnie twarzy (niweluje nadmierne napięcie), ale i na włókna oraz tkankę. Podczas prasowania zmarszczek na twarzy pobudza się układ limfatyczny oraz poprawia cyrkulację krwi, dzięki czemu komórki lepiej są odżywione. 

W przeciwieństwie do nakłuwania oraz bardziej inwazyjnych metod prasowanie zmarszczek na twarzy wydaje się być odpowiednim rozwiązaniem dla osób, które szukają bardziej naturalnych rozwiązań. Sam zabieg nie trwa długo i w zależności od potrzeb powinien być przeprowadzana kilka razy. Zanim żelazko do twarzy zostanie użyte, specjalista dokładnie oczyszcza cerę. Po wykonanym zabiegu nakładany jest krem lub też maska. 

image


Jakie zalety niesie za sobą taki zabieg?

Prasowanie zmarszczek na twarzy niesie za sobą dużo więcej korzyści, niż tylko spłycenie uciążliwych niedoskonałości. Przede wszystkim:

  • dzięki wzmocnieniu mięśni po kilku zabiegach można zauważyć, że poprawia się owal twarzy, 
  • polepsza się koloryt skóry - dzieje się tak dlatego, gdyż w trakcie zabiegu żelazko do twarzy wpływa również na lepsze ukrwienie, 
  • zanika zasinienie pod oczami,
  • skóra jest bardziej jędrna. 

Kto nie może skorzystać z tego rodzaju zabiegu?

Należy dbać o swój wygląd, jednak zawsze trzeba mieć na względzie własne zdrowie. Mimo tego, że prasowanie zmarszczek na twarzy jest metodą nieinwazyjną, to przed przystąpieniem do zabiegu należy poinformować specjalistę o wszystkich dolegliwościach, które mogłyby być przeciwwskazaniem do zastosowania tej metody. Powinny mieć to w szczególności na względzie osoby, które: 

  • posiadają rozrusznik serca lub też metalowe implanty w ciele, 
  • mają cukrzycę lub też epilepsję, 
  • są w trakcie ciąży lub też aktualnie karmią piersią,
  • mają problemy z ciśnieniem, 
  • zmagają się chorobami nowotworowymi, 
  • mają na skórze różnego typu stany zapalne lub też urazy. 
image


Zaopatrz swój gabinet w wysokiej jakości żelazka do twarzy!

Dzięki rozwijającej się technologii coraz więcej osób jest w stanie zadbać o swój wygląd i znacznie spowolnić procesy starzenia się. Zanim jednak ktoś zdecyduje się na prasowanie zmarszczek na twarzy, to nie można zapomnieć również o kosmetykach, które również są niezbędne podczas codziennej pielęgnacji. Ich regularne stosowanie działa długofalowo i naturalnie - nie warto jest z tego rezygnować! Jako hurtownia sprzętu kosmetycznego zachęcamy bardzo do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajduje się nie tylko profesjonalny sprzęt kosmetyczny, ale i godne polecenie kosmetyki, takie jak maseczka pod oczy na zmarszczki, kremy oraz ampułki poprawiające kondycję skóry, czy też peelingi i produkty przeznaczone do depilacji.
 

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas