Abacosun logo
0
>
>

Qmedin S - laser Q-switch

Qmedin S - laser Q-switch

skontaktuj się z nami, aby poznać cenę
Zaloguj się lub skontaktuj się z nami, aby poznać cenę dla profesjonalistów.

Rate 0
Rate 0
Rate 0
Rate 0
Rate 0
Ocena 0/5
LASER DO USUWANIA TATUAŻY, MAKIJAŻU PERMANENTNEGO I PEELINGU WĘGLOWEGO.

Q medin S jest nowoczesnym laserem typu Q-SWITCH przeznaczonym do zabiegów usuwania tatuażu, makijażu permanentnego, niwelowania przebarwień, piegów czy zmian pigmentowych na skórze. Dodatkowym atutem jest możliwość wykonania laserowego peelingu węglowego. Tak więc laser Q-SWITCH doskonale sprawdza się przy różnego rodzaju zabiegach niwelujących kolorystyczne defekty skóry. Jest także nieocenionym narzędziem do wykonywania zabiegów oczyszczających, zwężających pory, ujednolicających koloryt skóry i zmniejszających wydzielanie sebum. Zabiegi stymulują także produkcję kolagenu działając odmładzająco.
OPIS PRODUKTU
ZABIEGI:

 • usuwanie tatuażu
 • usuwanie makijażu permanentnego
 • redukowanie OTA
 • niwelowanie przebarwień, piegów, zmian pigmentowych,


LASEROWY PEELING WĘGLOWY:

 • oczyszczenie, zwężenie porów
 • ujednolicenie kolorytu skóry
 • zmniejszenie wydzielania sebum
 • stymulacja produkcji kolagenuMETODA:

Qmedin S jest  laserem  neodymowo - yagowym typu Q-Switch.

Laser neodymowo-yagowy wytwarza monochromatyczne, długo pulsujące światło laserowe o długości fali 1064nm, która przenika głęboko (4-6 mm) do skóry. Drugi kryształ, w który wyposażony jest Qmedin podwaja częstotliwość, co powoduje zmniejszenie o połowę  długość fali. Fala 532 nm widoczna będzie jako światło zielone.

Działanie lasera tego typu polega na efekcie fotoakustycznym czyli świetlnej „fali uderzeniowej”, która kumuluje się w miejscu występowania barwnika i rozbija go na mniejsze cząsteczki.

Świetlna fala uderzeniowa gromadzi się w miejscu występowania barwnika i rozkłada go na małe cząsteczki. Z czasem rozbite cząsteczki pigmentu zostają wydalone podczas procesów metabolicznych.

Istotą oddziaływania każdego lasera jest pochłonięcie jego światła przez określone substancje i w ten sposób następuje uwolnienie zawartej w tym świetle energii. Długość fali 1064nm powoduje rozbicie pigmentu barwy czarnej i niebieskiej, natomiast długość 532nm powoduje rozbicie barw: czerwonej, różowej, purpurowej i brązowej.

Za pomocą wiązki światła (promień lasera) rozbija cząsteczki pigmentu pod skórą na mniejsze. Następnie część z nich jest wchłaniana przez organizm, a część wydalana przez układ limfatyczny skóry dzięki czemu tatuaż stopniowo staje się coraz bledszy (proces blednięcia tatuażu może trwać nawet kilka miesięcy). Podczas kolejnych tygodni pozostały rozdrobniony barwnik ulega procesowi fagocytozy (skutkuje to dalszym rozjaśnieniem tatuażu).

Laser oddziałuje wyłącznie na barwnik i nie dochodzi do  uszkodzenia otaczającej skóry. 

Dodatkowym atutem lasera jest przetwornik o długości fali 1320nm, który pozwala na wykonywanie bardzo skutecznych zabiegów z wykorzystaniem węgla aktywowanego.

 

Peeling węglowy:

Laserowy peeling węglowy, określany często jako "Black Doll", wykonywany jest przy zastosowaniu wysokoenergetycznego lasera Q-switch. W trakcie zabiegu naświetlamy promieniem laserowym  skórę  uprzednio pokrytą specjalną koloidalną zawiesiną węgla. Cząsteczki węgla wnikają w nierówności, zagłębienia oraz pory i absorbują energię światła laserowego. Zabiegi dają w efekcie oczyszczenie i zwężenie porów, ujednolicenie kolorytu skóry, zmniejszenie wydzielania sebum oraz stymulują produkcję kolagenu i komórek do odbudowy.

Peeling węglowy jest stosowany na skórze twarzy, szyi i dekoltu.  

Zabiegi odświeżają, oczyszczają i zwężają  pory, ujednolicają koloryt skóry, zmniejszają wydzielanie sebum oraz stymulują produkcję kolagenu i komórek do odbudowy.

Jest to skuteczny zabieg odmładzania skóry. 


METODA - PODSUMOWANIE

 • laser neodymowo yagowy typu Q-Switch podaje ultrakrótkie impulsy świetlne o wysokiej energii
 • pigment zostaje wydalony z organizmu poprzez procesy metaboliczne
 • laser posiada dwie końcówki, o długości fali 1064 nm ( do pigmentu czarnego i niebieskiego) oraz 532nm ( do pigmentu czerwonego, różowego, purpurowego i brązowego)
 • w trakcie peelingu węglowego naświetlamy promieniem laserowym skórę pokrytą koloidalną zawiesiną węgla. Cząsteczki węgla wnikają w nierówności, zagłębienia, pory i absorbują energię światła laserowego
 • laser zapewnia wysoką skuteczność zabiegów i bezpieczeństwoWSKAZANIA:

 • trądzik
 • wągry, pryszcze, krostki i grudki
 • rozszerzone pory
 • ziemista lub szorstka cera
 • przebarwienia wszystkich typów
 • pozbawiona elastyczności skóra na skutek foto starzenia
 • skóra z oznakami starzenia
 • drobne zmarszczki


EFEKTY:


Peeling węglowy:

Pierwszy efekt odświeżenia i poprawy stanu skóry jest widoczny w większości przypadków już po pierwszym zabiegu.  Peeling laserowy wykonuje się w serii.

Zabiegi powtarza się po 1 – 2 tygodniach.

Zalecana ilość zabiegów wynosi  około 5-10 w zależności od osiąganych efektów i stanu skóry. 


Usuwanie tatuażu:

Zabiegi wymagają cierpliwości. Po każdym naświetlaniu zmiany pigmentowe lub tatuaż ulegają stopniowemu rozjaśnieniu. Całkowita liczba zabiegów jest trudna  do określenia.  Zalecana ilość zabiegów w przypadku usuwania tatuażu lub makijażu permanentnego wynosi  od kilku do kilkunastu lub osiągnięcia zadowalających  efektów i jest uzależniona od rodzaju pigmentu, głębokości wprowadzania, sposobu wykonania  oraz reakcji organizmu na działanie lasera. 

 

Przebarwienia:

Po naświetlaniu zmian pigmentowych najpierw ciemnieją one po czym zaczyna się proces złuszczania. Liczba zabiegów jest uzależniona od głębokości na jakiej znajduje się przebarwienie. W przypadku posadowienia melaniny głęboko należy przeprowadzić serię. Niektóre zmiany można usunąć już za pierwszym razem. Zabiegów na przebarwienia nie poleca się wykonywać latem. 

ODCZUCIA PODCZAS ZABIEGU:

Peeling węglowy – w trakcie peelingu laserowego odczuwane jest ciepło. Zabieg jest komfortowy i bezbolesny. Minimalny dyskomfort może być odczuwany w przypadku działania wiązki lasera  na okolicę ust i przy nosie.

Usuwanie tatuażu - zabieg jest nieprzyjemny, pacjent odczuwa dyskomfort.    Możliwe jest stosowanie znieczulenia. W przypadku tatuaży rozmieszczonych na dużych powierzchniach skóry zaleca się wykonywanie zabiegu etapami.

Przebarwienia – w trakcie usuwania przebarwień odczuwane jest dyskomfort i pieczenie. Nie jest konieczne stosowanie znieczulenia. 


ZALECENIA PO ZABIEGU:


 • przez kilka dni po zabiegu skórę należy traktować delikatnie
 • w dniu zabiegu nie należy korzystać z gorących kąpieli
 • przez 4 dni po zabiegu nie należy korzystać z basenu, sauny, nie smarować skóry preparatami drażniącymi,  zawierającymi alkohol.
 • nie wolno opalać się na słońcu i w solarium przez 4 tygodnie po zabiegu, gdyż mogą pojawić się przebarwienia
 • nie wolno stosować peelingów chemicznych i ziarnistych przez 2 tygodnie po zabiegu.
 • ewentualne odsłonięte partie ciała należy chronić krem z filtrem SPF 30-SPF 50   
 • nie wolno drapać skóry, nie zdrapywać strupków
 • skórę należy myć żelem lub tonikiem bezalkoholowym, ew. czystą letnią wodą.
 • stosować kosmetyki łagodzące np. Bepanten, Alantan, Panthenol
 • nie poleca się stosowania makijażu przez kilka dni po zabiegu
 • skórę delikatnie osuszać, nie trzeć nie drażnić
 • unikać obcisłej odzieży

Zabiegi laserowe Qmedin S dają nam możliwość usuwania wielu mankamentów wyglądu związanych zarówno z zaburzeniami w fizjologii skóry jak i w przypadku źle wykonanych zabiegów pigmentacji (tatuaże i makijaż permanentny).

Dzięki dużej elastyczności w ustawieniu parametrów możemy wykonywać specjalistyczne zabiegi laseroterapii w szerokim zakresie.

Intuicyjny interfejs ułatwia pracę operatora.


PRODUKTY NIEZBĘDNE DO WYKONANIA ZABIEGU:

Do wykonania peelingu węglowego niezbędne jest zaaplikowanie maski węglowej. 


DANE TECHNICZNE:

Typ lasera: laser neodymowo - yagowy typu Q-Switch

Długość fali: 1064nm, 532nm, 1320nm

System kontrolny: mikrokomputer

Interface użytkownika: ekran dotykowy  

Energia: 100-2000mJ

Chłodzenie: wodą i powietrzem, pojemność zbiornika 2,5 L

Szerokość impulsu: < 8ns

Częstotliwość pracy: 0,5-10Hz

Wymiary: 49x25x24cm


WSPARCIE POSPRZEDAŻOWE:

Szkolenie, transport, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, konsultacje telefoniczne dotyczące wykonywania zabiegów, możliwość kontaktu telefonicznego w celu uzyskania wsparcia technicznego,

MATERIAŁY REKLAMOWE:

Spytaj o dostępne materiały

powiązane produkty
Opinie klientów

Kupiłeś ten produkt?

Dodaj swoją opinię i doświadczenia z używania.

zapytaj doradcę
Magdalena Senderska

Dyrektor ds. Wsparcia Sprzedaży

Magdalena Senderska
Małgorzata Rożeńska

Specjalista ds. sprzedaży

Małgorzata Rożeńska
Łukasz Markowski

manager ds rozwoju i sprzedaży

Łukasz Markowski

blog - zainspiruj się

pokaż więcej wpisów

Dodaj opinię

Jeśli posiadasz konto, to konieczne przed dodaniem opinii.Możesz też założyć darmowe konto:

Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności w celu uzyskania odpowiedzi na wysyłane pytanie.

Zaloguj się

Wprowadź swój adres e-mail:

Nie masz jeszcze konta? Nie martw się.

Możesz je utworzyć w kolejnych krokach.

Witaj

Wprowadź swóje hasło:

Dołącz do nas